• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    19 okt.SEH JO17-1 - Hattem JO17-15 - 3
    20 okt.ST: Lemelerveld/Lemele VR1 - SEH VR13 - 1
    23 okt.SDS' 55 1 - SEH 10 - 3
    23 okt.SEH 2 - Nunspeet 33 - 1
    23 okt.'s Heerenbroek 3 - SEH 41 - 1
    23 okt.SEH 6 - WVF 150 - 7
    23 okt.Go Ahead Kampen 9 - SEH 76 - 1
    23 okt.SEH JO19-1 - Hattem JO19-11 - 2
    23 okt.CSV'28 JO19-4 - SEH JO19-22 - 4
    23 okt.SSA DVC Dedemsvaart JO17-2 - SEH JO17-11 - 6
    23 okt.SEH JO15-1 - WVF JO15-20 - 2
    23 okt.SEH JO15-2 - WHC JO15-30 - 5
    23 okt.EZC '84 JO14-1 - SEH JO14-11 - 2
    23 okt.Go Ahead Kampen JO13-2 - SEH JO13-10 - 4
    23 okt.SEH JO13-2 - Go Ahead Kampen JO13-33 - 0
    23 okt.Robur et Velocitas JO13-4JM - SEH JO13-39 - 0
    23 okt.WVF VR1 - SEH VR15 - 0
    23 okt.SEH MO15-1 - SDV Barneveld MO15-12 - 1

    Alle uitslagen

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijd
    25 okt.20:00SEH MO19-1 - SVO Deventer'21 MO19-1
    26 okt.19:00Albatross JO14-2 - SEH JO14-2
    27 okt.19:00SEH MO17-1 - VSCO '61 MO17-1
    30 okt.14:30SEH 1 - Vierhouten '82 1
    30 okt.12:00Heerde 2 - SEH 2
    30 okt.14:00ZAC 9 - SEH 3
    30 okt.14:30SEH 4 - Sv Zalk 3
    30 okt.14:00SEH 5 - Wapenveld 2
    30 okt.12:45Dos Kampen 10 - SEH 6
    30 okt.12:00SEH 7 - SC Genemuiden 9
    30 okt.15:00CSV'28 JO19-1 - SEH JO19-1
    30 okt.15:00ZAC JO19-4 - SEH JO19-2
    30 okt.12:15SEH JO17-1 - Hatto Heim JO17-1
    30 okt.10:00ESC JO15-1 - SEH JO15-1
    30 okt.11:00USV JO15-1 - SEH JO15-2
    30 okt.12:00SEH JO14-1 - Wijhe '92 JO14-1JM
    30 okt.10:30SEH JO14-2 - ZVV '56 JO14-1
    30 okt.10:15SEH JO13-1 - KHC JO13-1JM
    30 okt.10:15Sv Zalk JO13-1 - SEH JO13-2
    30 okt.08:45SEH JO13-3 - CSV'28 JO13-4

    Volledige programma

  • Openstelling velden

    Veld 1 en 2: BESPEELBAAR! (Kunstgras!)
    Veld 3 en 4: BESPEELBAAR! (Natuurgras!)

    Indien van toepassing: graag bij de trainingen of intrappen de doelgebieden van de natuurgrasvelden svp zoveel mogelijk ontzien!

  • Veldhuis League4Kidz