• SEH JO13-2

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijd
    29 jan.08:45SEH JO13-2 - Lemelerveld JO13-2JM
    5 feb.10:30Sv Zalk JO13-1 - SEH JO13-2
    12 feb.10:30SEH JO13-2 - Vilsteren JO13-1JM
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SEH JO13-2 (0257 Onder 13 (voorjaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkum JO13-300000000
    2Heerde JO13-100000000
    3's Heerenbroek JO13-100000000
    4Lemelerveld JO13-2JM00000000
    5Rohda Raalte JO13-300000000
    6SEH JO13-200000000
    7SJO FC Dalfsen JO13-200000000
    8SVI JO13-2JM00000000
    9USV JO13-100000000
    10Vilsteren JO13-1JM00000000
    11Wijhe '92 JO13-2JM00000000
    12Sv Zalk JO13-100000000

    Poulestanden SEH JO13-2 (0255 Onder 13 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilsum JO13-1JM109107676928
    2Sv Zalk JO13-1971168185022
    3CSV'28 JO13-3870181136821
    4SEH JO13-2970239192021
    5OWIOS JO13-2JM1161442301219
    6Swift '64 JO13-2104153672-3613
    7Go Ahead Kampen JO13-393242230-811
    8's Heerenbroek JO13-193153942-310
    9Oene JO13-2JM92341529-149
    10WZC Wapenveld JO13-2JM101182160-394
    11Dos Kampen JO13-2JM80261437-232
    12VSCO '61 JO13-21001910106-961

    Poulestanden SEH JO13-2 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SEH JO13-231209815
    2Gorssel JO13-13111181444
    3Broekland JO13-13111141134
    4WSV JO13-43021614-82

    Poulestanden SEH JO13-2 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CSV'28 JO13-3110010283
    2sv DFS JO13-111008173
    3Excelsior Z. JO13-111008173
    4vv Ewijk JO13-111007163
    5Excelsior '31 JO13-511007253
    6ST: Terborg/Silvolde JO13-2JM11005053
    7Avanti W. JO13-311005143
    8Haarle JO13-111005143
    9Voorwaarts T JO13-3JM11005233
    10Marienberg JO13-1JM11004133
    11Orion JO13-311004223
    12AWC JO13-311002023
    13Beekbergen JO13-2JM11004313
    14Wilsum JO13-1JM11004313
    15VIOS B. JO13-1JM11003213
    16ATC '65 JO13-411002113
    17SJO UNO'21 JO13-211002113
    18Teuge SP JO13-2JM11002113
    19AD '69 JO13-100000000
    20Overasseltse Boys JO13-100000000
    21SDS' 55 JO13-1100134-10
    22Sv Zalk JO13-1100134-10
    23SP Lochem JO13-3100123-10
    24Rigtersbleek JO13-2100112-10
    25SEH JO13-2100112-10
    26Warnsveldse Boys JO13-2JM100112-10
    27Brakkenstein JO13-2100124-20
    28SC Bemmel JO13-3100102-20
    29VV Lettele JO13-1100125-30
    30Langeveen JO13-1JM100114-30
    31s.v. Rijssen JO13-1100115-40
    32Sparta E. JO13-5100115-40
    33Marienheem JO13-1100127-50
    34ST Erix/KSV JO13-1JM100105-50
    35Dodewaard JO13-1100117-60
    36Barneveld JO13-1JM100118-70
    37VDZ JO13-4JM100118-70
    38's Heerenbroek JO13-11001210-80