• Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijd
    11 dec.14:00Go Ahead Kampen VR1 - SEH VR1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    20 nov.SEH VR1 - IJVV VR21 - 1
    20 nov.S.E.H. 1 - RKSV Bornerbroek 12 - 2
  • Poulestanden SEH VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVF VR155002862215
    2SV Zwolle VR154012852312
    3Go Ahead Kampen VR154012491512
    4SJO JCHW VR163121611510
    5WHC VR14301151329
    6Wijhe '92 VR173042237-159
    7IJVV VR252219638
    8SEH VR151221116-55
    9EDON VR151131628-124
    10Nieuwleusen SV VR250051024-140
    11VSCO '61 VR16006731-240

    Poulestanden SEH VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SEH VR121107614
    2Epe VR221017703
    3Heerde VR1201167-11

    Poulestanden SEH VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVOG VR1110010283
    2SDC '12 VR111009183
    3DIO '30 VR111008083
    4Quick 1888 VR211009273
    5FC Dinxperlo VR111007163
    6Hulzense Boys VR111007163
    7Orion VR311008353
    8Leones VR111005053
    9FC Horst VR111005143
    10WWNA VR111005143
    11SP Rekken VR111004133
    12WVF VR111004133
    13TVC '28 VR211003033
    14Avanti W. VR111005323
    15EDON VR111005323
    16ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR111004223
    17VIOD VR111004223
    18Avereest VR111003123
    19DVS'33 Ermelo VR311003123
    20ST: Lemelerveld/Lemele VR111003123
    21ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR111003123
    22WVW VR111003123
    23Go Ahead Kampen VR111002023
    24SC Klarenbeek VR211002023
    25SSA DVC Dedemsvaart VR111002023
    26SVHA VR111002023
    27Losser VR111004313
    28Lochuizen VR111003213
    29PH VR111002113
    30Quick 1888 VR111002113
    31SV Basteom VR111001013
    32LSV VR111001013
    33Colmschate '33 VR211003303
    34Spcl. Brummen VR111002203
    35Spero VR111002203
    36GVA VR111001103
    37MVV '69 VR100000000
    38Raalte VR100000000
    39Sparta Nijkerk VR300000000
    40SJO UNO'21 VR110013300
    41DTS '35 Ede VR310012200
    42Loo VR110012200
    43Beuningse Boys VR210011100
    44SV Zwolle VR1100134-10
    45Warnsveldse Boys VR2100123-10
    46Achilles E VR1100112-10
    47Hierden VR1100112-10
    48SV CCW '16 VR1100101-10
    49SJO MEC/Bredevoort VR1100101-10
    50BWO VR1100135-20
    51SVZW VR1100135-20
    52AVW '66 VR1100124-20
    53V en L VR1100124-20
    54ESC VR1100113-20
    55sv Loil VR1100113-20
    56Prins Bernhard VR1100113-20
    57SEH VR1100113-20
    58Ulftse Boys VR1100113-20
    59Achilles '12 VR1100102-20
    60De Bataven VR1100102-20
    61Reutum VR1100102-20
    62SVI VR1100102-20
    63Broekland VR1100114-30
    64Pax VR1100114-30
    65SJO JCHW VR1100103-30
    66AAC-Olympia VR1100115-40
    67DES VR1100115-40
    68CHRC VR1100138-50
    69Kesteren VR1100105-50
    70AZSV VR4100117-60
    71Keijenburgse Boys VR1100117-60
    72RVW VR1100129-70
    73Stroe VR11001210-80
    74Voorwaarts T VR1100119-80
    75Trekvogels VR4100108-80