• Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijd
    20 okt.20:00ST: Lemelerveld/Lemele VR1 - SEH VR1
    23 okt.14:35WVF VR1 - SEH VR1
    6 nov.12:00VSCO '61 VR1 - SEH VR1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    9 okt.SEH VR1 - EDON VR15 - 5
  • Poulestanden SEH VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVF VR13300194159
    2Go Ahead Kampen VR1220010466
    3WHC VR13201101006
    4IJVV VR221104134
    5SEH VR13111101004
    6SJO JCHW VR131114404
    7SV Zwolle VR121018353
    8Wijhe '92 VR12101710-33
    9EDON VR12011715-81
    10VSCO '61 VR13003615-90
    11Nieuwleusen SV VR23003413-90

    Poulestanden SEH VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SEH VR121107614
    2Epe VR221017703
    3Heerde VR1201167-11

    Poulestanden SEH VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVOG VR1110010283
    2SDC '12 VR111009183
    3DIO '30 VR111008083
    4Quick 1888 VR211009273
    5FC Dinxperlo VR111007163
    6Hulzense Boys VR111007163
    7Orion VR311008353
    8Leones VR111005053
    9FC Horst VR111005143
    10WWNA VR111005143
    11SP Rekken VR111004133
    12WVF VR111004133
    13TVC '28 VR211003033
    14Avanti W. VR111005323
    15EDON VR111005323
    16ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR111004223
    17VIOD VR111004223
    18Avereest VR111003123
    19DVS'33 Ermelo VR311003123
    20WVW VR111003123
    21Go Ahead Kampen VR111002023
    22SC Klarenbeek VR211002023
    23SSA DVC Dedemsvaart VR111002023
    24SVHA VR111002023
    25Lochuizen VR111003213
    26Quick 1888 VR111002113
    27SV Basteom VR111001013
    28LSV VR111001013
    29Colmschate '33 VR211003303
    30Spcl. Brummen VR111002203
    31Spero VR111002203
    32GVA VR111001103
    33ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR200000000
    34Achilles E VR100000000
    35ST: Lemelerveld/Lemele VR100000000
    36Losser VR100000000
    37MVV '69 VR100000000
    38PH VR100000000
    39Raalte VR100000000
    40Saasveldia VR100000000
    41SEH VR100000000
    42Sparta Nijkerk VR300000000
    43ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR100000000
    44Ulftse Boys VR100000000
    45SV Zwolle VR100000000
    46SJO UNO'21 VR110013300
    47DTS '35 Ede VR310012200
    48Loo VR110012200
    49Beuningse Boys VR210011100
    50Warnsveldse Boys VR2100123-10
    51Hierden VR1100112-10
    52SV CCW '16 VR1100101-10
    53SJO MEC/Bredevoort VR1100101-10
    54BWO VR1100135-20
    55SVZW VR1100135-20
    56AVW '66 VR1100124-20
    57V en L VR1100124-20
    58ESC VR1100113-20
    59sv Loil VR1100113-20
    60Prins Bernhard VR1100113-20
    61Achilles '12 VR1100102-20
    62De Bataven VR1100102-20
    63Reutum VR1100102-20
    64SVI VR1100102-20
    65Broekland VR1100114-30
    66Pax VR1100114-30
    67SJO JCHW VR1100103-30
    68AAC-Olympia VR1100115-40
    69DES VR1100115-40
    70CHRC VR1100138-50
    71Kesteren VR1100105-50
    72AZSV VR4100117-60
    73Keijenburgse Boys VR1100117-60
    74RVW VR1100129-70
    75Stroe VR11001210-80
    76Voorwaarts T VR1100119-80
    77Trekvogels VR4100108-80