• Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijd
    20 okt.20:00ST: Lemelerveld/Lemele VR1 - SEH VR1
    23 okt.12:00V.I.O.S. V. JO9-3 - S.E.H. JO9-3
    23 okt.15:00SDS' 55 1 - SEH 1
    23 okt.12:15SEH 2 - Nunspeet 3
    23 okt.15:00's Heerenbroek 3 - SEH 4
    23 okt.14:30SEH 6 - WVF 15
    23 okt.15:00Go Ahead Kampen 9 - SEH 7
    23 okt.12:15SEH JO19-1 - Hattem JO19-1
    23 okt.15:00CSV'28 JO19-4 - SEH JO19-2
    23 okt.11:30SSA DVC Dedemsvaart JO17-2 - SEH JO17-1
    23 okt.10:15SEH JO15-1 - WVF JO15-2
    23 okt.11:30SEH JO15-2 - WHC JO15-3
    23 okt.10:00EZC '84 JO14-1 - SEH JO14-1
    23 okt.09:45Go Ahead Kampen JO13-2 - SEH JO13-1
    23 okt.09:30SEH JO13-2 - Go Ahead Kampen JO13-3
    23 okt.10:00Robur et Velocitas JO13-4JM - SEH JO13-3
    23 okt.14:35WVF VR1 - SEH VR1
    23 okt.10:30SEH MO15-1 - SDV Barneveld MO15-1
    23 okt.08:45SEH MO13-1 - Be Quick '28 MO13-1
    25 okt.20:00SEH MO19-1 - SVO Deventer'21 MO19-1
    26 okt.19:00Albatross JO14-2 - SEH JO14-2
    27 okt.19:00SEH MO17-1 - VSCO '61 MO17-1
    30 okt.14:30SEH 1 - Vierhouten '82 1
    30 okt.12:00Heerde 2 - SEH 2
    30 okt.14:00ZAC 9 - SEH 3
    30 okt.14:30SEH 4 - Sv Zalk 3
    30 okt.14:45SEH 5 - Wapenveld 2
    30 okt.12:30Dos Kampen 10 - SEH 6
    30 okt.12:15SEH 7 - SC Genemuiden 9
    30 okt.12:45CSV'28 JO19-1 - SEH JO19-1
    30 okt.13:30ZAC JO19-4 - SEH JO19-2
    30 okt.12:00SEH JO17-1 - Hatto Heim JO17-1
    30 okt.10:00ESC JO15-1 - SEH JO15-1
    30 okt.11:00USV JO15-1 - SEH JO15-2
    30 okt.10:45SEH JO14-1 - Wijhe '92 JO14-1JM
    30 okt.10:15SEH JO14-2 - ZVV '56 JO14-1
    30 okt.10:15SEH JO13-1 - KHC JO13-1JM
    30 okt.10:15Sv Zalk JO13-1 - SEH JO13-2
    30 okt.09:00SEH JO13-3 - CSV'28 JO13-4
    30 okt.12:30SEH MO19-1 - Go Ahead Kampen MO19-1
    30 okt.11:15Go Ahead Kampen MO17-1 - SEH MO17-1
    30 okt.10:00Victoria Boys MO15-1 - SEH MO15-1
    6 nov.12:45SEH 2 - 't Harde 2
    6 nov.14:30SEH 3 - WHC 5
    6 nov.14:30VSCO '61 6 - SEH 4
    6 nov.14:30VSCO '61 7 - SEH 5
    6 nov.15:00WVF 10 - SEH 7
    6 nov.12:15SEH JO19-1 - SVI JO19-1
    6 nov.11:00SEH JO19-2 - Lelystad '67 JO19-4
    6 nov.12:00VSCO '61 JO17-1 - SEH JO17-1
    6 nov.10:15SEH JO15-1 - Dos Kampen JO15-1JM
    6 nov.09:00SEH JO15-2 - Broekland JO15-1
    6 nov.10:15ESC JO14-1 - SEH JO14-1
    6 nov.11:15Wijhe '92 JO14-2JM - SEH JO14-2
    6 nov.08:30IJVV JO13-2 - SEH JO13-1
    6 nov.08:45SEH JO13-2 - OWIOS JO13-2JM
    6 nov.11:00WWNA MO13-1 - SEH JO13-3
    6 nov.12:00VSCO '61 VR1 - SEH VR1
    6 nov.13:00SEH MO17-1 - WHC MO17-1
    6 nov.10:45SEH MO15-1 - IJVV MO15-1
    6 nov.09:00SEH MO13-1 - SJO JCHW MO13-1
    9 nov.12:00S.E.H. JO23 - Hatto Heim JO23
    11 nov.20:00S.E.H. 1 - sv Zalk 1
    13 nov.14:30SEH 3 - OWIOS 5
    13 nov.14:30Oene 5 - SEH 5
    13 nov.14:00VSCO '61 5 - SEH 6
    13 nov.12:30SEH JO19-1 - asv Dronten JO19-1
    13 nov.12:00SEH JO17-1 - OWIOS JO17-1
    13 nov.11:30Rohda Raalte JO14-2 - SEH JO14-1
    13 nov.09:45KCVO JO13-3 - SEH JO13-3
    13 nov.14:30asv Dronten MO19-1 - SEH MO19-1