• 'Vrijwilligers maken het verschil'. SEH wordt gedragen door de vele vrijwilligers, die door hun inzet het wekelijks weer mogelijk maken om van het voetbal en alles daaromheen te kunnen genieten. Als club vinden we het belangrijk om aandacht aan het vrijwilligerswerk te schenken en dat doen we door elke maand (tijdens het seizoen) een 'vrijwilliger van de maand' te benoemen.

    De maand februari is alweer doormidden en dus is het de hoogste tijd voor de benoeming van de vrijwilliger voor de maand januari. Deze eretitel gaat naar... Pim Dil (zie foto)! Deze jonge, betrokken SEH'er zet zich op verschillende manieren in voor onze club. We kennen hem natuurlijk allemaal nog van de benefietdag 'Samen voor spierkracht', waar we als club geld hebben ingezameld voor Serious Request. Maar Pim is bijvoorbeeld ook clubscheidsrechter.

    We gingen natuurlijk weer even met hem in gesprek.

    Sinds wanneer ben je aan SEH verbonden en op welke manier?
    Pim: ,,Ongeveer vijf jaar geleden ben ik bij SEH begonnen als keeper. Ik maakte destijds de overstap van VEVO en kwam toen in de O15 terecht. Sindsdien ben ik actief betrokken bij de club en voel ik me hier helemaal op mijn plek."

    Welke taken voer je op dit moment uit bij SEH?
    ,,Momenteel ben ik actief als clubscheidsrechter. Daarnaast heb ik in oktober samen met mijn moeder een prachtige dag voor het goede doel georganiseerd. Ook ben ik keeper van de JO19-3, waar we een supergezellig en hecht team hebben. Los daarvan val ik regelmatig in bij andere teams wanneer dat nodig is. Op deze manier ben ik op meerdere vlakken betrokken bij de club."

    Wat vind je zo leuk aan het vrijwilligerswerk dat je nu doet?
    ,,Toen SEH de cursus Clubscheidsrechter voor leden aanbood, sprak mij dat direct aan. Samen met vrienden ben ik deze cursus gaan volgen. Ik vind het ontzettend leuk om jeugdwedstrijden te fluiten en te zien hoeveel passie jonge spelers al hebben voor dit mooie spel. Daarnaast vind ik het heerlijk om vóór mijn eigen wedstrijd bij de JO19-3 alvast een beetje warm te draaien door te fluiten. Het geeft veel voldoening om op deze manier een bijdrage te leveren aan de club."

    Welke hobby's naast voetbal heb je nog meer?
    ,,Naast voetbal ga ik regelmatig naar de sportschool. Ook vind ik het leuk om met vrienden op stap te gaan. Daarnaast ben ik een trouwe supporter van PEC Zwolle en probeer ik bijna altijd zowel de thuis- als uitwedstrijden bij te wonen."

    Wil je verder nog iets kwijt?
    ,,Ik vind het mooi om te zien dat vrijwilligerswerk binnen de club gewaardeerd wordt. Het geeft veel voldoening om iets voor de vereniging te kunnen betekenen. Ik zou het dan ook iedereen aanraden om zich op wat voor manier dan ook in te zetten voor de club."

    Bedankt voor het interview, Pim!

    Foto en tekst: Vrijwilligerscommissie SEH