
We zijn vorig seizoen begonnen met een nieuwe trainer, Jordy Vakkert, maar ook met vele nieuwe spelers die – al dan niet vervroegd – de overstap maakten vanuit de JO19-1.
Met de al aanwezige groep ontwikkelde het team zich sterk en lukte het om, na drie prachtige zeges in de nacompetitie, te promoveren naar de 3e klasse!
Een ijzersterke 3e klasse, met een geweldig regionaal karakter, naar het bleek. Met drie degradanten uit de 2e klasse, zeven ploegen uit het linkerrijtje tijdens het voorgaande seizoen, twee nummers acht en de kampioen van een andere 4e klasse kon er niet anders worden geconcludeerd dat SEH de borst nat kon maken.
Ook omdat met Michiel de Gooijer, Harmen van Oene, Jeremy van de Beek, Joël Veldman en Jelle van der Snel afscheid werd genomen van meer dan 700 wedstrijden ervaring in SEH 1 en uiteraard de nodige kwaliteit.
Gelukkig kon de selectie worden aangevuld met topscorer Sven van Egteren en Wessel van der Most. Beiden keerden terug op het oude nest.
Hoe trots mogen wij dan zijn dat deze jonge groep spelers gedurende het seizoen stabiel heeft gepresteerd, zonder zich in de strijd om degradatie te hoeven mengen! De basis hiervoor werd gelegd tijdens een sterke serie in de wintermaanden. Gedurende vijf wedstrijden werden dertien punten behaald, onder andere tegen de ploegen die later tegen degradatie bleken te gaan spelen.
Zoals vorige week al aangegeven zullen Rick en Mark Zandvliet, Hein Dezijn en Dennis Bijsterbosch volgend jaar niet meer in SEH 1 actief zijn.
Selectie blijft intact
We zijn erg blij dat we kunnen melden dat de rest van de selectie ook komend seizoen weer op sportpark ‘de Eeuwlanden’ te bewonderen zal zijn. De selectie zal worden aangevuld met de talentvolle keeper Olaf van der Beek, afkomstig uit het kampioensteam JO19-1.
Verder hebben enkele spelers uit de JO19-1 en SEH 2 zich dusdanig laten zien dat zij de kans krijgen om zich, tijdens de voorbereiding, in de eerste selectie te spelen.
Ook mogen wij blij zijn dat de complete staf heeft aangegeven zich komend seizoen weer in te willen zetten voor SEH 1. Via deze weg bedanken we Gerlof Logtenberg voor de ondersteunende rol die hij heeft opgepakt op de momenten dat hierom werd gevraagd!
We blijven op zoek naar een assistent-trainer die op de dinsdag, donderdag en zaterdag aanwezig kan zijn om het team verder te laten ontwikkelen. Heb je interesse? Neem contact op met Marthijn van der Steege via 06-21858179.
Nu genieten van een welverdiende zomerstop en op naar weer een geweldig seizoen in de 3e klasse!
Foto: Barend de Ruiter