Programma

Opgelet: vanwege het coronavirus heeft de KNVB aanvankelijk besloten al het voetbal in Nederland tot en met 31 maart af te gelasten. Dat betekent dat alle wedstrijden in het betaald en het amateurvoetbal tot nader order zijn uitgesteld. Het sportpark is tot en met 6 april bovendien gesloten.


Programma van Vrijdag 03/04/2020

Senioren
Tijd Thuis Uit
21:00 SEH 35+1 't Harde 35+1

Programma van Zaterdag 11/04/2020

Senioren
Tijd Thuis Uit
14:00 SEH 3 IJVV 5
14:30 SEH 5 Nieuwleusen SV 6
14:30 SEH 6 WZC Wapenveld 3
Meisjes
Tijd Thuis Uit
11:00 SEH MO17-1 Colmschate '33 MO17-2
12:00 SEH MO13-2 Victoria Boys MO13-2
G-Team
Tijd Thuis Uit
10:15 WWNA G1 SEH G1

Programma van Vrijdag 17/04/2020

Senioren
Tijd Thuis Uit
21:00 SEH 35+1 Nunspeet 35+4

Programma van Zaterdag 18/04/2020

Senioren
Tijd Thuis Uit
14:30 WZC Wapenveld 1 SEH 1
12:15 SEH 2 Hatto Heim 3
14:30 SEH 4 Oene 4
14:30 ASC '62 6 SEH 5
14:30 SEH 6 Sv Zalk 3
14:30 SEH VR1 Oene VR2
Junioren
Tijd Thuis Uit
14:00 KCVO JO19-1 SEH JO19-1
10:30 SEH JO19-2 Wissel JO19-1
13:30 SEH JO17-1 Sportclub Deventer JO17-1
14:30 Wijhe '92 JO17-3 SEH JO17-2
10:15 SEH JO15-1 Groen Wit '62 JO15-1
10:45 SEH JO15-2 Epe JO15-3G
Meisjes
Tijd Thuis Uit
12:45 Voorwaarts T MO17-1 SEH MO17-1
11:30 ST: HMC MO17-1 SEH MO17-2
09:00 SC Genemuiden MO13-1 SEH MO13-1
12:30 SEH MO13-2 ST: Sportclub Deventer/FC RDC MO13-2
08:30 ST: HMC MO11-1 SEH MO11-1
Pupillen
Tijd Thuis Uit
08:30 WVF JO13-2 SEH JO13-1
09:00 SEH JO13-2 Berkum JO13-3
10:30 SC Genemuiden JO13-4 SEH JO13-3
10:15 SEH JO12-1 Apeldoornse Boys JO12-1
08:45 SEH JO11-1 csv Apeldoorn JO11-3
11:45 SEH JO11-2 WHC JO11-2
08:30 VSCO '61 JO11-2 SEH JO11-3
10:15 SEH JO10-1 Diepenveen JO10-1G
09:00 VEVO JO10-1G SEH JO10-2
08:45 Lelystad '67 JO9-1 SEH JO9-1
09:00 Oene JO9-1 SEH JO9-2
10:15 SEH JO9-3 Heino JO9-2
09:00 SEH JO8-1 Robur et Velocitas JO8-1
08:30 Heerde JO8-1 SEH JO8-2
09:00 SEH JO-3G Swift '64 JO8-1G
G-Team
Tijd Thuis Uit
11:45 SEH G1 ZVV '56 G1

Programma van Zaterdag 25/04/2020

Senioren
Tijd Thuis Uit
14:30 SEH 1 Kampen 1
14:00 SEH 5 EDON 3

Programma van Zaterdag 02/05/2020

Junioren
Tijd Thuis Uit
10:30 SEH JO15-2 SJO FC Dalfsen JO15-3
Pupillen
Tijd Thuis Uit
11:30 SEH JO13-3 SJO FC Dalfsen JO13-3
11:00 asv Dronten JO11-3 SEH JO11-2
11:00 asv Dronten JO9-1 SEH JO9-1
09:00 Hulshorst JO8-2 SEH JO-3G
G-Team
Tijd Thuis Uit
10:30 SEH G1 WWNA G1