Programma

Bekijk hier het oefenprogramma in week 3 van het jaar 2020, van 13 tot en met 18 januari!

De competitiewedstrijden in week 4 van het jaar 2020, van 20 tot 25 januari, zijn hieronder te zien. Het complete oefenprogramma is in dit document te bekijken!

Programma van Zaterdag 25/01/2020

Senioren
Tijd Thuis Uit
14:30 SEH 1 WZC Wapenveld 1
12:15 Be Quick '28 7 SEH 3
14:30 SVI 8 SEH 4
14:30 Sv Zalk 3 SEH 6
Pupillen
Tijd Thuis Uit
10:15 Berkum JO11-4 SEH JO11-2

Programma van Zaterdag 01/02/2020

Senioren
Tijd Thuis Uit
14:30 Reaal Dronten 1 SEH 1
12:00 ESC 2 SEH 2
14:30 Olympia'28 5 SEH 3
14:30 SEH 4 VEVO 2
14:30 SEH 5 Nieuwleusen SV 6
14:30 SEH 6 WZC Wapenveld 3
12:30 SEH VR1 ASC '62 VR2
Junioren
Tijd Thuis Uit
12:00 Hattem JO19-1 SEH JO19-1
12:45 SEH JO19-2 Hoevelaken JO19-4
10:30 SEH JO17-1 SVI JO17-2
12:30 SJO FC Dalfsen JO17-5 SEH JO17-2
10:15 't Harde JO15-1 SEH JO15-1
10:15 HTC JO15-1G SEH JO15-2
Meisjes
Tijd Thuis Uit
12:45 SEH MO17-1 Gorssel MO17-1
10:30 SEH MO15-1 Victoria Boys MO15-2
13:00 WVF MO13-1 SEH MO13-1
09:00 SEH MO13-2 Victoria Boys MO13-2
09:00 Olympia'28 MO11-1 SEH MO11-1
Pupillen
Tijd Thuis Uit
10:15 SEH JO13-1 't Harde JO13-1
08:30 Be Quick '28 JO13-2G SEH JO13-2
09:00 HHC Hardenberg JO13-4 SEH JO13-3
11:30 SEH JO12-1 csv Apeldoorn JO12-4
08:45 SEH JO11-1 KCVO JO11-2
08:45 SEH JO11-2 Unicum JO11-3G
10:30 Noord Veluwe Boys JO11-1G SEH JO11-3
10:15 SEH JO10-1 Wijhe '92 JO10-1
08:30 EZC '84 JO10-1 SEH JO10-2
10:15 SEH JO9-1 Lelystad '67 JO9-1
08:30 Hatto Heim JO9-1 SEH JO9-2
08:45 SEH JO9-3 Broekland JO9-1
08:45 SEH JO8-1 Hattem JO8-1
08:30 CSV'28 JO8-4 SEH JO8-2
09:00 SEH JO8-3 Hattem JO8-3
G-Team
Tijd Thuis Uit
10:30 SEH G1 Wijhe '92 G1G

Programma van Zaterdag 08/02/2020

Senioren
Tijd Thuis Uit
14:30 SEH 1 Wilsum 1
12:00 SEH 2 WZC Wapenveld 2
13:30 SEH 3 OWIOS 6
14:30 Heerde 2 SEH 4
14:30 OWIOS 7 SEH 6
16:00 Berkum VR3 SEH VR1
Junioren
Tijd Thuis Uit
12:30 SEH JO19-1 Heerde JO19-1
12:30 DVS'33 Ermelo JO19-3 SEH JO19-2
12:45 Wijhe '92 JO17-1 SEH JO17-1
11:45 SEH JO17-2 Hatto Heim JO17-2
10:15 SEH JO15-1 SDC Putten JO15-1
10:30 SEH JO15-2 OWIOS JO15-2
Meisjes
Tijd Thuis Uit
12:30 Colmschate '33 MO17-1 SEH MO17-1
13:00 SEH MO17-2 SVO VVZ MO17-1
08:30 Colmschate '33 MO15-2 SEH MO15-1
09:00 SEH MO13-1 SC Genemuiden MO13-1
11:30 ST: Sportclub Deventer/FC RDC MO13-1 SEH MO13-2
08:45 SEH MO11-1 CSV'28 MO11-1
Pupillen
Tijd Thuis Uit
09:00 SEH JO13-2 OWIOS JO13-2
11:30 SEH JO13-3 SC Genemuiden JO13-4
11:30 Koninklijke UD. JO12-1G SEH JO12-1
09:00 OWIOS JO11-1 SEH JO11-1
08:30 Dos Kampen JO11-3 SEH JO11-2
08:45 SEH JO11-3 DSV '61 JO11-2G
10:30 Colmschate '33 JO10-2 SEH JO10-1
10:15 SEH JO10-2 ZVV '56 JO10-1
10:15 SEH JO9-2 Nunspeet JO9-4G
09:45 WZC Wapenveld JO9-2G SEH JO9-3
08:30 Robur et Velocitas JO8-1 SEH JO8-1
09:30 SEH JO8-2 Hatto Heim JO8-2
11:15 asv Dronten JO8-5M SEH JO8-3
G-Team
Tijd Thuis Uit
13:00 ZVV '56 G1 SEH G1

Programma van Zaterdag 15/02/2020

Senioren
Tijd Thuis Uit
14:30 Staphorst 9 SEH 3
14:30 SEH 4 Noord Veluwe Boys 2
14:30 SEH 5 SVI 9
14:30 SEH 6 Oene 5
12:30 SEH VR1 EZC '84 VR1
Junioren
Tijd Thuis Uit
12:00 OWIOS JO19-1 SEH JO19-1
12:00 SEH JO19-2 Hattem JO19-2
10:30 SEH JO17-1 FC RDC JO17-1
13:00 Lemelerveld JO15-1G SEH JO15-1
11:30 Berkum JO15-3 SEH JO15-2
Meisjes
Tijd Thuis Uit
12:45 SEH MO17-1 Albatross MO17-1
09:30 Lemelerveld MO17-1 SEH MO17-2
10:30 SEH MO15-1 ESC MO15-1
Pupillen
Tijd Thuis Uit
10:15 SEH JO13-1 Go Ahead Kampen JO13-1
09:45 SVI JO13-3 SEH JO13-2
11:30 SEH JO12-1 asv Dronten JO12-2G
08:45 SEH JO11-1 VSCO '61 JO11-1
09:45 asv Dronten JO11-3 SEH JO11-2
08:45 SEH JO11-3 't Harde JO11-4
10:15 SEH JO10-1 SV Zwolle JO10-1G
09:45 SP Teuge JO10-3 SEH JO10-2
10:15 SEH JO9-1 Dos Kampen JO9-1G
09:45 Rohda Raalte JO9-3 SEH JO9-2
08:45 SEH JO9-3 Hatto Heim JO9-2G
09:30 SEH JO8-2 Lemelerveld JO8-1G
G-Team
Tijd Thuis Uit
10:30 SEH G1 WWNA G1