Hoofd Opleidingen blijft bij SEH

Donderdag 06 december 2018

Goed nieuws voor SEH: Gerrit van Leeuwen blijft ook het volgende seizoen verbonden bij de vereniging als Hoofd Jeugd Opleidingen (HJO). Dat is het bestuur deze week met hem overeen gekomen.

Van Leeuwen bekleedt de functie inmiddels al verschillende jaren met veel enthousiasme. Onder zijn leiding probeert SEH het niveau van de jeugdopleiding steeds verder omhoog te krikken. En dat lukt heel aardig. Zo zijn de jongens van de JO13-1 voor het tweede opeenvolgende jaar gepromoveerd naar de promotiepoule 1e klasse. Een knappe prestatie!

Het bestuur van SEH is verheugd dat Gerrit van Leeuwen ook volgend seizoen bij SEH actief is. Bestuurslid voetbaltechnische zaken Gert Toorn: ,,We zijn blij dat de samenwerking kunnen continueren. We hopen daarmee onze jeugdafdeling nog verder te kunnen ontwikkelen."