DERDE KLASSE LONKT VOOR SEH

Zondag 27 mei 2012

Het eerste elftal van SEH is heel dichtbij een terugkeer naar de derde klasse. In het eerste duel van de tweeluik tegen EZC'84, werd de ploeg uit Epe opzij gezet met maar liefst 5-0. SEH heeft hierdoor een prima uitgangspositie voor zichzelf gecreëerd waardoor het volgende zelfs bij een nederlaag met minder dan 5 doelpunten verschil nog zeker is van promotie naar de derde klasse.Het duel in Heerde begon aftastend, vooraf was er wederom gezorgd voor vuurwerk en de publieke belangstelling was groot. EZC'84 kreeg echter na 11 minuten voetballen de grootste kans tot dan toe, aanvaller Bosman schoot de bal echter op de paal. In de 20e minuut was het Richard van de Streek die de bal kreeg aangespeeld in de 'zestien', hij kapte behendig een aantal spelers uit en schoot de bal feilloos in de korte hoek, 1-0. Na 28 minuten was het weer raak voor SEH, Frank Olthuis schoot na een pass van Erik Barneveld raak, wat de 2-0 betekende, vlak hierna kreeg EZC' 84 wederom een levensgrote kans maar keeper Barneveld redde uitstekend. SEH gaf EZC'84 in de eerste helft een lesje in effectiviteit, want EZC'84 bleef slordig omgaan met de kansen en het was SEH dat na 35 minuten op 3-0 kwam, Gerard Jan Hutte was de doelpuntenmaker. Na de rust leek EZC'84 er niet meer in te geloven men probeerde wel de 1-3 te maken maar was niet meer bij machte. In de 80e minuut was het wederom Frank Olthuis die raak schoot na een pass van Richard van de Streek maakte hij de 4-0. Een paar minuten later maakte Herbert de Graaf er zelfs nog 5-0 van. Hierdoor manouvreert SEH zich in een uitstekende positie om volgende week de promotie richting de derde klasse definitief vast te pakken.