Uitslag Witte Muizen Poule 3 november

Maandag 05 november 2018

Jesse de Gooijer is de winnaar geworden van de Witte Muizen Poule van zaterdag 3 november. Hij wist maar liefst 7 wedstrijden goed te voorspellen.

Er waren in totaal het recordaantal van 60 deelnemers!

Aanstaande zaterdag de derby SEH - VEVO, met hopelijk opnieuw een record aan deelnemers! Invullen kan in het clubhuis en of via Harmen van Oene & Michiel de Gooijer & Henri Houtman!

De volledige uitslag:

Jesse de Gooijer 7 Brenda van Ginkel  6 Harry Veldhuis 5 Gerrit van de Maten 5 Richard van de Streek 5 Cordy van Werven 5 Jurian Rosendal 5 Gerrit van Leeuwen 4 Michael Bosman 4 Gerrit Remmerts 4 Jens Dijkstra 4 Richard Tijssen 4 Pascal Diender 4 Albert Kraan (Hatto Heim) 4 Rene van Ginkel 4 Frank de Jong 4 JP de Gooijer  4 Henry Scheffel (KCVO) 4 Owen Niemeijer 4 Marthijn vd Steege 4 Bram Roskam (WZC) 3 Anton van Noorel 3 Stefan Nesselaar (CDW) 3 Jasper Looije (Nunspeet)  3 Harmen van Oene 3 Jeremy vd Beek 3 Tonnie Hofmeijer 3 Nikki Wagenaar 3 Frank Olthuis 3 Rik Dingerink 3 Bart Dingerink 3 Hans Bos (DSV) 3 Ruth Veldkamp 3 Frank Heinen 3 Lars Niemijer 3 Barend de Ruiter 3 Henk van Gelder 3 Otto Teule 3 GJ Oosterveen 2 Henri Houtman 2 Henk van Oene 2 Rob Elskamp 2 Soren van Hell 2 Martijn Kuiper 2 Wim Hanekamp 2 Dennis Bijsterbosch 2 Jordi Joostema 2 GertJan Barneveld 2 Sander Draaijer 2 Rick Zandvliet 2 Harry Zwarthof 2 John van de Vosse 2 Jan Bagerman 2 Mark Zandvliet  2 Tonnie Hofmeijer 1 Michiel de Gooijer 1 Erik Barneveld 1 Dick van Lohuizen 1 Tonnie Hofmeijer 1 Henri Houtman 0