Jeugd SEH gaat koeken verkopen

Dinsdag 06 november 2018

De jaarlijkse koekactie van voetbalvereniging SEH uit Heerde vindt dit jaar plaats op maandag 12 november. Ruim honderd jeugdleden zullen dan weer langs de deuren gaan om zoveel mogelijk van die heerlijke ontbijtkoeken te verkopen. De kinderen zijn allemaal actief bij SEH.

Met de opbrengst van de koeken worden activiteiten voor de jeugdleden bij de voetbalvereniging georganiseerd. Te denken valt aan het sinterklaasfeest en het jeugdweekend. De ontbijtkoeken kosten twee euro per stuk, bij aankoop van drie exemplaren is de prijs vijf euro.

Let op! De kinderen kunnen en mogen alleen contant geld aannemen. Een verzoek aan een ieder om hier alvast voor deze avond rekening mee te houden, door bijvoorbeeld kleingeld op te sparen. De kinderen zullen met name tijdens de eerste uurtjes van de maandagavond, circa 18.00 tot 21.00 uur, langs de deuren gaan.