Foto´s meidenwedstrijd Epe en SEH

Zondag 28 oktober 2018

Ruim honderd! Zoveel foto´s zijn er gistermiddag gemaakt op sportpark ´De Wachtelenberg´ in Epe, bij de wedstrijd tussen Epe MO19-1 en SEH MO19-1.

De wedstrijd werd om 12.30 uur in gang gezet door scheidsrechter Wietse Wijnstok. Hij zag, evenals de andere toeschouwers, dat de meiden er een bijzonder aardige en spannende wedstrijd van maakten. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd in 2-2. Keepster Amber van Egteren van SEH wist onder meer nog een penalty te stoppen (zie foto)!

Mede dankzij het gelijke spel staan de meiden uit Heerde nog altijd in de bovenste regionen van de competitie. Komende zaterdag spelen ze thuis, tegen Lelystad´67. Aanvang van dat duel is 10.30 uur. Iedereen is natuurlijk welkom om te kijken!

Alle foto´s van Barend de Ruiter zijn te bekijken in het speciaal daarvoor gemaakte foto-album. Klik hier.