Uitslag Witte Muizen Poule 6 oktober

Zondag 07 oktober 2018

Er waren bij de Witte Muizen Poule van 6 oktober maar liefst 7 winnaars. De winnaars ontvangen persoonlijk bericht.

De wedstrijden Wilsum - Bruchterveld en VSW - ZAC gingen niet door waardoor deze niet in de score zijn mee genomen.

Er waren in totaal 45 deelnemers.

De volledige uitslag:

Rob Elskamp 4 Frank de Jong 4 Rik Dingerink 4 Tonnie Hofmeijer 4 GJ Barneveld 4 Dennis Bijsterbosch 4 Ruth Veldkamp 4 Tonnie Hofmeijer 3 Anton van Noorel 3 Jasper Looije (Nunspeet) 3 Stefan Nesselaar (CDW) 3 Jeremy vd Beek 3 Damian de Wilde 3 RIchard vd Streek 3 Frank Olthuis 3 Tymen Rekers 3 Richard Tijssen 3 Gerlof Logtenberg 2 Barend de Ruiter 2 Henri Houtman 2 Rick Zandvliet 2 GJ Oosterveen 2 Albert Kraan (Hatto Heim) 2 Wim Hanekamp 2 Jan Visser 2 Erik Barneveld 2 Jamie vd Pauw Kraan 2 Jordi Joostema 2 Wiliam Bijsterbosch 2 Henry Scheffel (KCVO) 2 Hans Bos (DSV) 2 Pascal Diender 2 Ronald Kuiper 2 Henk van Oene 1 Michiel de Gooijer 1 Bart Dingerink 1 Marthijn vd Steege 1 Harry Veldhuis 1 Ruud de Gooijer 1 Jesse de Gooijer 1 JP De Gooijer (EZC) 1 John vd Vosse 1 Harmen van Oene 0 Owen Niemeijer 0 Lars Niemeijer 0