Informatieavond voor jeugdleiders

Maandag 27 augustus 2018

Op maandag 10 en dinsdag 11 september aanstaande houdt het jeugdbestuur in samenwerking met de voetbaltechnische commissie (VTC) een informatieavond voor de jeugdleiders. Doel van deze avond is om kennis te maken met het werk van het jeugdbestuur en de VTC, maar natuurlijk ook met elkaar. Ook gaat het over verwachtingen over en weer en is er uiteraard volop gelegenheid voor het stellen van vragen. Beide avonden vangen aan om 19.00 uur in de kantine.

Het is voldoende als je als leider één van beide avonden bijwoont. De opzet van beide avonden is hetzelfde. Door een keuzemogelijkheid aan te bieden gaan we er als organisatie vanuit dat jeugdleiders in de gelegenheid zijn om één van deze avonden bij te wonen. De avond staat ook open voor de jeugdtrainers die tevens al leider zijn en andere belangstellenden.

Overigens staat onder publicaties op deze site al de nodige informatie met onder andere het vernieuwde handboek voor de jeugdleider.