Fraaie eerste spellen familiedag

Maandag 02 juli 2018

Afgelopen zaterdag werd bij SEH onder tropische omstandigheden de eerste spellen familiedag afgewerkt. Op het hoofdveld moesten de deelnemende teams 8 spellen afwerken, waarbij tijdens het finalespel touwtrekken uiteindelijk de winnaar bekend werd.

Alle deelnemers moesten in teamverband diverse behendigheidsspellen afwerken, moesten zo lang mogelijk op de rodeostier blijven zitten en daarnaast in een zo hoog mogelijk tempo de stormbaan trotseren.

Op het horecaplein zorgde AvL Sound voor heerlijke zomere klanken en bijpassende muziek en was ruimte voor het nuttigen van een hapje en een drankje.

Het bestuur van de Vrienden van SEH kijkt tevreden terug op de eerste editie van het evenement en hoopt bij een tweede editie op nog meer deelnemende teams.

 

Op de foto het winnende team.