Eerste G-toernooi SEH succesvol verlopen

Zaterdag 19 mei 2012

Op zaterdag 19 mei werd onder ideale weersomstandigheden het eerste G-voetbaltoernooi bij de v.v. S.E.H. gehouden. G-voetbal is bedoeld voor mensen met een beperking. Sinds twee jaar kent onze club een G-afdeling. Na een jaar van trainen werd dit seizoen voor het eerst aan de competitie deelgenomen. En dan nu een G-toernooi dat mede mogelijk was gemaakt dankzij de bijdrage van een aantal sponsoren. De organisatie onder leiding van Gert Leurink en zijn vrouw, die als stadionspeaker optrad en de leiders Koen Lamberink, Peter Bagerman en Jojan van de Bosch was perfect. Alle deelnemende teams werden opgevangen door de organisatie en geleid naar de voor hen bestemde kleedruimtes. Na het openingswoord van de voorzitter van de club, Barend de Ruiter, stelden alle teams zich aan elkaar voor en konden de wedstrijden beginnen. De wedstrijden werden volgens schema keurig afgewerkt en de standen werden door de scheidsrechters direct na de wedstrijd doorgegeven aan het wedstrijdsecretariaat. Vol overgave werd er om de winst gestreden onder het toeziend oog van veel publiek, waaronder burgemeester Pijnenburg die genoot de prestaties van de deelnemers. De organisatie had ook nog gezorgd voor een paar attracties. Zo konden de aanwezigen laten zien hoe vaardig ze waren in het bereiden van een rodeostier en kon er bij een andere attractie worden prijsgeschoten. Tussen het ochtend- en middagprogramma had de organisatie voor iedereen een lunchpakket geregeld. Tijdens de middagwedstrijden had de organisatie het dweilorkest 'De Kleikloeten' uit Hattem uitgenodigd, dat voor een geweldige sfeer zorgde. Om kwart voor drie waren alle wedstrijden gespeeld en om drie uur reikte wethouder Anton Westerkamp samen met toernooidirecteur Gert Leurink de bekers uit aan de nummers een tot drie. Oeken mocht de derde prijs in ontvangst nemen, 't Harde werd tweede en het team van Colmschate 1 werd kampioen. De organisatie kan terugzien op een zeer geslaagd toernooi mede dankzij de inzet van vele vrijwilligers. Volgens Gert Leurink zal er ook het komend jaar een G-toernooi worden georganiseerd.