Ook JO11-6 kampioen!

Zaterdag 02 juni 2018

In navolging van de JO19-2 het afgelopen najaar, en de JO11-2 en de JO13-2 vorige week, is er nu ook nog een vierde team binnen SEH kampioen geworden dit seizoen! De JO11-6 mocht deze zaterdag het feestje vieren.

De ontknoping in de betreffende 6e klasse was een hele spannende. Met nog één wedstrijd te gaan waren er nog meerdere teams die kampioen konden worden. De beste papieren waren voor WHC, maar zij verloren met liefst 9-1 bij Swift’64. SEH had daar als naaste concurrent alleen wat aan als het zelf de laatste competitiewedstrijd zou winnen. Deze morgen kwam CSV’28 op bezoek in Heerde. Het werd een spannende wedstrijd, maar de blauwwitten van de J011-6 wonnen het duel uiteindelijk met 7-5. Daarmee eindigde SEH bovenaan, met liefst dertig punten uit twaalf wedstrijden!

Alle spelers en begeleiders gefeliciteerd!