SEH naar Finaleronde nacompetitie!

Zondag 20 mei 2012

Het eerste elftal van SEH heeft de wedstrijd tegen sv Otterlo met 1-1 gelijk gespeeld. Doordat SEH de eerste wedstrijd met 2-3 gewonnen had in Otterlo gaat SEH door naar de finaleronde van de nacompetitie waarin promotie naar de 3e klasse kan worden afgedwongen. SEH treft in deze wedstrijden EZC'84 uit Epe, 26 mei is de wedstrijd in Heerde en op 2 juni volgt de return in Epe.

SEH begon de wedstrijd tegen Otterlo voortvarend, nadat de rook van al het vuurwerk was opgetrokken op sportpark de Eeuwlanden kopte Frank Olthuis na 2,5 minuut al de 1-0 tegen de touwen, Hij kreeg de bal prachtig voor gegeven van Arald IJzerman op zijn hoofd, een droomstart voor de mannen van Harrie de Graaf, in de wetenschap dat Otterlo nu minimaal 2 keer moest scoren om in ieder geval een verlenging af te dwingen. Het was een rommelige eerste helft van beide kanten maar de spanning vergoedde veel zo niet alles. In de 41e minuut kwam Otterlo middels een vrije trap langszij, 1-1, in de minuten die volgden rook Otterlo nog meer doelpunten maar SEH bleef bij de les en haalde de rust met 1-1. Na de rust was duidelijk dat Otterlo op jacht ging naar de voorsprong in de wedstrijd en was daar ook een aantal maal dichtbij gezien ballen op de lat en paal. SEH kreeg ook een paar kansen om de wedstrijd definitief in het slot te gooien. Dat gebeurde allemaal niet, het werd een uiterst spannende wedstrijd waarin SEH stand hield door de vechtlust en passie die men ten toon spreide, er werd gestreden voor elke meter vandaag, ook het publiek deed mee en was duidelijk de 12e man, de wisselwerking met de spelers was optimaal. Na het laatste fluitsignaal barstte er dan ook een groot gejuich los door het bereiken van de finaleronde in de nacompetitie. SEH mag aanstaande zaterdag thuis tegen EZC'84 gaan proberen om goede uitgangspositie te creeren voor de uitwedstrijd in Epe een week later. De winnaar van deze tweeluik promoveert naar de 3e klasse.