Bestellingen ClubFund-actie gereed

Dinsdag 15 mei 2018

De bestellingen die zijn gedaan via de FANshop van de  PLUS Van den Hoven-Heerde in het kader van de ClubFund-actie zijn klaar!

Leden kunnen de bestellingen met ingang van 19-05-2018 (komende zaterdag) tot en met 23-05-2018 (volgende week woensdag) ophalen bij PLUS Van den Hoven-Heerde op vertoon van een print van een koopbevestiging die je per mail krijgt. In dat bericht staat ook de nadere informatie. Toch geen mail ontvangen? Ga dan naar je eigen FANshop en print het ‘ophaalbewijs' daar uit.

Let op: de bestellingen kunnen alleen van 19-5-2018 tot 23-5-2018 bij PLUS Van den Hoven-Heerde opgehaald worden! De bestellingen zitten in een tasje met hierin alle bestellingen die in de FANshop gedaan zijn. Het is belangrijk dat iedereen zijn of haar bestelling op tijd en op het juiste adres afhaalt.

De ClubFund-actie was een groot succes, adus de organisatie! Iedereen daarom bedankt voor de medewerking.