Jeugdtoernooi SEH een succes

Donderdag 17 mei 2012

Ondanks de afzeggingen op het laatste moment van s.v. Marknesse (dinsdagavond) en s.v. Vaassen (via de e-mail op woensdag) is het gelukt om er toch weer een geslaagd toernooi van te maken.1 van de afzeggingen was nog op te vangen door een "extra" team van S.E.H., met voornamelijk spelers uit S.E.H. 5, waarvoor onze DANK !De jeugdselectie van ons "aller" S.E.H. was ernstig verzwakt omdat SEH 1 nacompetie moest spelen in Otterlo.Toen bleven er dus nog 9 ploegen over, er werd besloten om een halve competitie te spelen met 8 wedstrijden van 20 min. voor iedereen. 160 min. voetbal dat kon je op het laatste wel aan de diverse spelers merken dat de vermoeidheid begon toe te slaan.De scheidsrechters (Gert Keijl; Ben Klouth; Bertus ter Velde en Ruud de Gooijer) konden het op "enkele" kleine incidentjes na aardig in toom houden en de E.H.B.O. (Jan Visser) had het betrekkelijk rustig. Over de hele dag heeft hij een paar blessuregevallen gehad, waarvan 1 ernstig => Willem Luiting van SEH brak zijn middenhandsbeentje.Gelukkig liet het weer ons niet in de steek en werd het een schitterende voetbaldag. De uiteindelijke winnaar werd J.V.S. (Jeugd Voetbal Sweel) uit Zweelloo (Drenthe), die op doelsaldo nog net de jongens van Hatto Heim voorbleven. J.V.S. had dus niet voor niets zo'n lange reis van een uur gemaakt, en gingen met de schitterende Wisselbeker weer naar Drenthe terug. Maar ze komen volgend jaar weer naar Heerde om deze Cup te verdedigen. Eindstand: 1)   J.V.S.                  2)   Hatto Heim       3)   W.Z.C.              4)   Sportclub Teuge5)   Oene                   6)   Warnsveldse Boys  7)   Excelsior Heerde8)   S.E.H.9)   E.F.C. '58