SEH verslaat 3e klasser Otterlo

Donderdag 17 mei 2012

Het eerste elftal van vv SEH heeft op Hemelvaartsdag met 2-3 gewonnen in en tegen Otterlo. Het was het eerste duel in de nacompetitie, SEH trof hier als houder van de 2e periode uit de 4e klasse de nummer 10 uit de 3e klasse B van afgelopen seizoen, dat was dus Otterlo. SEH begon sterk aan de wedstrijd en kreeg na 6 minuten een uitgelezen kans om met 0-1 voor de komen, Gerard Jan Hutte liet deze mogelijkheid echter onbenut en schoof de bal net naast het doel. De wedstrijd ging redelijk gelijk op tot de 0-1 van SEH, Richard van de Streek kreeg in de 29e minuut een vrije trap op een meter of 25 van de goal en schoot de bal onberispelijk via de lat in het doel van sv Otterlo. Na dit doelpunt kantelde de wedstrijd echter, Otterlo nam het heft in handen en kwam er in het vervolg van de eerste helft steeds beter en gevaarlijker uit. Gert Jan Barneveld hield zijn ploeg een paar keer aardig overeind maar moest in de 34e minuut toch capituleren nadat de 2e bal uit een hoekschop niet goed verwerkt werd door SEH, de 1-1 was het gevolg. In de 42e minuut kwam sv Otterlo zelfs op 2-1 en dat was op dat moment verdiend te noemen. Dit was ook de ruststand. Na de rust kwam SEH voortvarend uit de startblokken, men wilde zich niet maar zo neerleggen bij een nederlaag. In de 49e minuut betaalde zich dat al uit. Johan Farenhorst mocht een vrije trap nemen en hij vond met zijn bal Gerard Jan Hutte, hij kopte de bal heel mooi diagonaal het doel in, 2-2. SEH rook de overwinning en groeide verder door in de wedstrijd. Het wedstrijdbeeld was volledig gekanteld ten opzichte van de laatste 20 minuten in de eerste helft. In de 68e minuut was daar dan ook de voorsprong voor SEH 2-3, uit een hoekschop van Erik Barneveld wist Rick van Ommen met een kopbal het net te vinden. Vreugde alom bij de vele meegereisde supporters uit Heerde. Het vlaggenschip van de vv SEH wist de overwinning over de streep te trekken en bracht zichzelf daarmee in een goede uitgangspositie voor aanstaande zaterdag wanner de return alweer op het programma staat. vv SEH - sv Otterlo zal zaterdag na het G - Toernooi om 15.30 uur beginnen.