Laatste loodjes ClubFund-actie

Dinsdag 10 april 2018

De PLUS Van den Hoven ClubFund-actie gaat de laatste fase in. Tot en met 15 april, eind deze week, krijgen bezoekers bij hoofdsponsor PLUS Van den Hoven bij iedere 10 euro aan boodschappen 1 spaarzegel waarmee deelnemers gratis FANartikelen kunnen bestellen van jezelf of je favoriete speler en het clublogo van SEH. 

LET OP: de FANshop sluit op 22 april om 24.00 uur. Tot die tijd kun je de codes verzilveren op de site. Vervolgens worden al de bestelde artikelen gemaakt en ontvang je een mailtje als de bestelling klaar ligt bij PLUS Van den Hoven. Op vertoon van de koopbevestiging kan het artikel vervolgens worden afgehaald. Naar verwachting is dit vanaf 12 mei.

Dus… nog een even sparen bij PLUS Van den Hoven voor jezelf, maar ook voor de club! Want voor wie het nog niet weet: je spaart niet alleen voor jezelf, maar ook voor de club. Voor iedere zegel ontvangt SEH namelijk een bijdrage. En die kans willen we zeker niet aan ons voorbij laten gaan!