v.v. SEH F3 is opnieuw Kampioen!!

Zondag 13 mei 2012

 

Nadat SEH F3 al kampioen in de najaarscompetitie geworden was, zijn ze nu ook in de voorjaarscompetitie kampioen geworden!! Een knappe prestatie dus om direct na promotie weer de titel te pakken. Vrijdagavond 11 mei speelden de koplopers SEH F3 en Hattem F3 tegen elkaar. Beide ploegen hadden alles nog gewonnen, dus het was erop of eronder! Nadat Hattem F3 na 5 minuten op een 0-1 voorsprong kwam, begon het bij SEH F3 pas echt goed te draaien. Met een enorme werklust en sterk in de duels liep SEH uit naar een welverdiende zege van 7-3!  Direct er achteraan, op zaterdagmorgen 12 mei, moest er al om 9:00 uur tegen het fysiek sterke Epe F3 gevoetbald worden. Bijna ging het toch nog mis, want Epe ging met een 3-1 voorsprong de rust in. Er waren wat tranen en een pep-talk van de leider was even nodig. Maar na de rust wist SEH met heel veel strijd die achterstand toch om te zetten in een 5-4 overwinning. Heel knap dat die jongens dat kunnen opbrengen na zo'n kraker op de vrijdagavond!  Het kampioens-feest kon beginnen! De jongens kregen allemaal een mooie beker van de sponsor en een bosje "snoep-bloemen" van de ouders. Na een knallend onthaal met vuurwerk werd er op het eigen sportpark verder feest gevierd. Vervolgens moest heel Heerde nog weten dat SEH F3 kampioen geworden was, dus volgde er een rit op de "platte kar"  door het dorp. Het feest werd afgesloten met patat en drinken in de kantine van SEH.  En nu..... Op naar de bekerfinale tegen EZC F2 op 19 mei om 9:30 uur in Elspeet!! Wat een seizoen!