SEH stelt protocol vrijwilligerswerk vast

Maandag 29 januari 2018

Het bestuur heeft een protocol vastgesteld voor het verrichten van vrijwilligerswerk. Daarover is veel onduidelijkheid. Niet iedereen is bekend met het verschil tussen vrijwilligerswerk ten behoeve van de vereniging en de verschillende taken die horen bij het team waar de zoon of dochter speelt. Ook heeft elke speler vanaf 16 jaar zelf bepaalde verantwoordelijkheden die horen bij het spelen in een team en het lid zijn van een vereniging.

Taken die behoren bij een team (zoals vlaggen, wassen of rijden) kunnen niet worden afgekocht. De afkoop van het vrijwilligerswerk geldt alleen voor de verplichtingen ten opzichte van de vereniging. Overigens is de afkoopsom zeker niet bedoeld om extra inkomsten te genereren. Liever hebben wij natuurlijk dat een ieder zijn of haar handen uit de mouwen steekt en zijn of haar steentje bijdraagt aan onze vereniging.

SEH is van ons allemaal en kan alleen maar bestaan bij de gratie van alle vrijwilligers!

Klik hier voor het protocol