SEH zoekt EHBO’ers

Donderdag 25 januari 2018

Bij SEH proberen we er alles aan te doen om te zorgen voor een veilig leefklimaat. Dat dit van groot belang kan zijn bleek een aantal weken geleden wel. Een moeder van één van de spelertjes die op dat moment aan het trainen was raakte onwel. Dankzij kordaat optreden kan ze het voorval gelukkig nog navertellen.

Het veilige leefklimaat op het sportpark is echter niet vanzelfsprekend. Zo moeten er voldoende mensen zijn die bijvoorbeeld een EHBO-diploma hebben. Om een veilig omgeving te kunnen blijven aanbieden is het van belang dat er bij de club meer mensen bekend zijn die in noodgevallen eerste hulp kunnen verlenen. EHBO’ers kunnen zich daarom nu aanmelden en contact opnemen met: Miranda Tellegen (06- 1285 8382) of Gerda Wensink (06- 2360 7687). Samen zorgen we er op deze manier voor het veilige leefklimaat op ‘De Eeuwlanden’.