Planning tweede fotosessie ClubFund

Donderdag 18 januari 2018

De tweede fotosessie voor de spaaractie ClubFund bij supermarkt Plus van den Hoven is komende zaterdag in het clubhuis van SEH. Meer over de spaaractie is in dit bericht te lezen. De fotograaf is aanwezig van 9.00 uur tot en met ongeveer 13.00 uur. Het is daarom belangrijk dat iedereen zich houdt aan de afspraken die de afgelopen weken zijn gemaakt.

De leiders van de verschillende teams zijn de afgelopen weken op de hoogte gebracht van deze actie. In dit document (excel-bestand) is de planning voor het tweede fotomoment te vinden. Uiteraard wordt iedereen in SEH-kledij verwacht.

Het is van belang dat ieder team zich houdt aan de planning, zodat de fotosessie soepel en vlot kan verlopen.

Overigens is het ook voor niet-spelende leden mogelijk om op de foto te gaan en mee te doen aan de actie. Geïnteresseerden kunnen gewoon tussen 9.00 en 13.00 uur binnenlopen. Zij kunnen dan tussen de verschillende teams door op de foto gezet worden.