Technische staf SEH 1 rond voor nieuwe seizoen

Woensdag 10 januari 2018

SEH heeft voor het nieuwe seizoen haar technische staf compleet. Waar afgelopen zaterdag op de nieuwjaarsreceptie voorzitter Barend de Ruiter Pascal Diender al voorstelde als de nieuwe hoofdtrainer voor het seizoen 2018-2019, is nu bekend geworden dat oud bekende Gerhard Haverkamp in het nieuwe seizoen Diender zal gaan assisteren.

Haverkamp keert daardoor terug bij het eerste elftal van SEH, waar hij jaren lang als speler deel van uit maakte. In een eerste reactie geeft Haverkamp aan enorme motivatie en zin te hebben in de "rentree" bij het eerste elftal en kijkt hij uit naar de samenwerking met hoofdtrainer Diender.

Ook keeperstrainer John van de Vosse heeft inmiddels zijn akkoord gegeven op een tweede jaar bij SEH. Wim Hanekamp gaat volgend seizoen daarnaast door in zijn rol van leider bij het vlaggenschip van SEH, waardoor de technische staf voor het nieuwe seizoen nu helemaal rond is.