SEH huldigt jubilarissen

Zondag 07 januari 2018

Liefst dertien leden van SEH zijn zaterdagmiddag tijdens de nieuwjaarsreceptie in de kantine van de voetbalvereniging gehuldigd. Eén voor één vroeg voorzitter Barend de Ruiter of ze naar voren wilden komen.

De jubilarissen ontvingen allemaal een fraaie bos bloemen en een oorkonde, nadat voorzitter De Ruiter ze had bedankt voor hun inzet en hun trouw aan de vereniging. In een enkel geval is dat letterlijk zo. Want dit voorjaar mocht de vereniging haar 60-jarig bestaan vieren en er zijn nog altijd vier mannen lid die in 1957 zijn begonnen bij SEH! Na afloop van de uitreikingen is de groep jubilarissen voor de nieuwe entree van de voetbalvereniging op de foto gezet. Enkel Laurens Eising ontbrak hierbij.

De jubilarissen:

60 jaar. Wim Meijer, Allard de Jong, Bert van Olst en Evert van de Vrugt.

40 jaar. Maarten Gijssendorfer, Gerhard Haverkamp en Otto Teule.

25 jaar. Maurice van Ginkel, Gerben Kaal, Gert Jan Barneveld, Sören van Hell, Laurens Eising en Gijsbert Witteveen.

Op de foto, van links naar rechts: Bert van Olst, Gert Jan Barneveld, Evert van de Vrugt, Maarten Gijssendorfer, Gerben Kaal, Gerhard Haverkamp, Otto Teule, Wim Meijer, Maurice van Ginkel, Sören van Hell, Gijsbert Witteveen en Allard de Jong.