Kampioenen Veldhuis League4Kidz

Zaterdag 16 december 2017

Op zaterdag 16 december werd de najaarscompetitie van de Veldhuis League4Kidz afgesloten. In de vrieskou streden acht fanatieke teams van eerstejaars F-jes om de wisselbokaal die beschikbaar is gesteld door Veldhuis Advies uit Heerde. Gekleed in tenues van Europese topclubs werd hevig om de prijzen gestreden. Als winnaar kwam het team van Real Madrid uit de bus. Maar liefst 56 punten wist het team te vergaren. Het team van Chelsea werd tweede met 50 punten en het team van Juventus werd vlak daarachter  derde met 49 punten. Alle spelers ontvingen een medaille. Behalve teamwedstrijden vond er ook een strijd plaats om de penaltybokaal en ook hier was het super spannend. Uiteindelijk werd Ids Slender (zie foto) de winnaar op de voet gevolgd door Thomas v/d Berg en Cedric Berghorst. In het voorjaar wordt er een nieuwe Veldhuis League4Kidz competitie gehouden, maar nu kunnen de strijders en strijdsters eerst van de winterstop genieten. Een woord van dank aan de sponsor Veldhuis Advies en uiteraard aan de talloze vrijwilligers die er voor zorgen dat de Kidz elke woensdagmiddag en zaterdagochtend op een speelse manier kunnen voetballen.