U komt C1 toch ook aanmoedigen tijdens de kampioenswedstrijd?

Dinsdag 08 mei 2012

Aanstaande zaterdag speelt SEH C1 de kampioenswedstrijd tegen Oene C1. De mannen van William Bax mogen zich zaterdag officieël kampioen noemen wanneer het de drie punten tegen de nummer 8 van de ranglijst in eigen huis weten te houden. De twee teams troffen elkaar al drie keer eerder dit seizoen. Aan het begin van het seizoen werd er in een oefenwedstrijd met 2-1 gewonnen. In de uitwedstrijd in Oene werd een moeizame overwinning geboekt (2-4) en enkele weken geleden speelde het gelijk op het paastoernooi.

Het belooft een spannende wedstrijd te worden waar we de steun van de supporters hard bij nodig hebben. Daarom willen we u allen oproepen om ons aanstaande zaterdag om 10:15 aan te moedigen op sportpark 'De Eeuwlanden'!