Jan Wagenaar ‘Clubheld’ van Heerde

Woensdag 15 november 2017

Onze trouwe vrijwilliger Jan Wagenaar is de ‘Clubheld’ van de gemeente Heerde geworden! Met liefst 39 stemmen bleef hij de concurrentie van andere verenigingen uit de gemeente ver voor.

Verschillende kranten, waaronder De Stentor, gaan ieder jaar op zoek naar een bijzonder vrijwilliger: een Clubheld. Alleen de leukste, beste, trouwste en meest bijzondere vrijwilligers die zich actief inzetten voor hun sportvereniging komen voor deze titel in aanmerking. Namens SEH waren er verschillende mensen genomineerd, maar Jan Wagenaar kreeg verreweg de meeste stemmen. Niet alleen binnen de vereniging, maar ook binnen de hele gemeente.

Deze fraaie prestatie kon het bestuur niet aan zich voorbij laten gaan. Vlak voor de Algemene Ledenvergadering op dinsdagavond kreeg Jan daarom uit handen van bestuurslid Piet Looge een fraai boeket bloemen overhandigd (zie foto). Hier was de Clubheld uiteraard erg blij mij. Ook van deze kant: gefeliciteerd Jan en dik verdiend!