Jaarlijkse koekactie op 20 november

Dinsdag 31 oktober 2017

Ruim 100 kinderen gaan op maandag 20 november langs de deuren in Heerde om ontbijtkoeken te verkopen. De kinderen spelen allemaal in jeugdteams van voetbalclub SEH. Met de opbrengst van de koeken worden activiteiten voor deze jeugd georganiseerd.

De ontbijtkoeken kosten 2 euro per stuk en bij aankoop van drie stuks is de prijs 5 euro. De kinderen kunnen alleen contant geld aannemen, wilt u daar rekening mee houden? Ieder jaar gaat de jeugd op pad met de koeken. Jochem Blok, voorzitter van de SEH activiteitencommissie, is erg blij met de inzet van de jeugd: “Met de opbrengst van de koekactie kunnen we namelijk een gedeelte van de activiteiten bekostigen. Zo organiseerden we vorig jaar een zwemfestijn, een jeugdweekend, het sinterklaasfeest en FIFA-gamemiddag.”