Ingaande seizoen 2017-2018 nieuwe hoofdsponsor SEH

Dinsdag 02 mei 2017

Na straks 15 jaar als zeer loyale en actieve hoofdsponsor van SEH te hebben gefungeerd, heeft HOUTMAN TRANSPORT BV recent meegedeeld om aan het eind van dit voetbalseizoen te stoppen als hoofdsponsor. Als SEH kunnen we slechts grote dank uitspreken voor al deze jaren op hun grote support te hebben mogen rekenen. We zullen ongetwijfeld op nog nader te bepalen wijze afscheid nemen. Daarnaast blijft HOUTMAN met nog verder overeen te komen sponsoruitingen verbonden aan SEH.

Wij prijzen ons gelukkig dat wij op zeer korte termijn een andere lokale organisatie bereid hebben gevonden om de komende vier seizoenen als SEH hoofdsponsor op te treden. PLUS VAN DEN HOVEN Heerde heeft deze meerjarige overeenkomst gesloten waar wij als vereniging uiterst tevreden mee kunnen zijn. Daarnaast is het  prettig dat de PLUS het nog twee jaar lopende contract als sponsor van ons G-team  gaat uitdienen. Het nieuwe hoofdsponsorcontract zal binnen afzienbare tijd in gepaste omgeving officieel worden ondertekend!