Moeizaam seizoen voor JO19-1 in eerste klasse

Maandag 20 maart 2017

Het SEH A1-team, onder leiding van trainer/coach Harry Veldhuis, maakt zoals toch wel enigszins verwacht een moeilijk seizoen door in de eerste klasse.

Na het prachtige en verdiende kampioenschap in de tweede klasse, blijkt de stap omhoog voor het team er toch eentje die misschien wel iets te zwaar is. Handhaving lijkt daardoor met nog vijf wedstrijden te spelen niet meer haalbaar. Het seizoen goed afmaken is daardoor nu de opdracht.

Het team moet de laatste weken daarbij ook nog eens Sven Veldhuis missen, die terecht is opgenomen in het elitekorps van SEH.

Het team bestaat daardoor de laatste weken uit keeper Nol, die overgekomen is vanuit JO17-2, verdedigers William, Luc, Wouter, Martijn en Mees, middenvelders Jur, Ramon, Damian en Jeremy en voorwaartsen Ruben, Mick, Daan en Marc.

Het team zal er in de laatste weken van het seizoen alles aan doen om het maximale er uit te halen, zodat het zichzelf bij het sluiten van de markt niks kan verwijten.

Mannen succes gewenst nog!