Sponsoravond v.v. S.E.H.

Zondag 25 maart 2012

  Hierbij nodigen wij u uit voor een sponsoravond bij v.v. S.E.H. op donderdag29 maart aanstaande.

In de kantine van v.v. SEH zal er deze avond voor sponsoren, medewerkers van sponsoren en spelers van v.v. SEH een voetbalquiz met beeld en geluid worden georganiseerd. Alle aanwezigen worden uitgebreid getest op hun parate voetbalkennis. De quiz is een leuke opwarmer voor het inaantocht zijnde EK.   De presentatie van deze voetbalquiz is in handen van: - Bert van Losser (presentator RTV Oost en voetbalverslaggever bij RTL) en - Internationaal en Eredivisie scheidsrechter Bas Nijhuis.   Uiteraard zal de quiz worden versterkt met mooie verhalen van beide heren over hun avonturen in het Nederlandse eninternationale voetbal.Programma: 19.30 uur: ontvangst in kantine vv SEH 20.00 uur: aanvang quiz 20.45 uur: pauze 21.00 uur: finale quiz 21.45 uur: netwerkborrel onder het genot van live muziek en een hapje en drankje. Voor u een ideale gelegenheid om met uw mede-sponsoren na te praten en contacten te leggen. Aanmelden voor deze avond kan door een mail (met bedrijfsnaam, aantal personen en namen deelnemers) testuren aan: sponsorcommissie@vvseh.nl. (max 4 personen per bedrijf). Uiteraard is deze avond ook te bezoeken zonder deel te nemen aan de quiz. Vermeld dit dan bij uw aanmelding.   Wij hopen u allen te ontmoeten op 29 maart! Met sportieve groet, Namens de Sponsorcommissie van v.v. SEH