SEH doet zichzelf tekort

Zondag 31 januari 2016

In de eerste wedstrijd na de winterstop heeft het eerste elftal van SEH zichzelf geen goede dienst bewezen. Thuis tegen de nummer 2, Bergentheim werd met 0-1 verloren.

In een matige eerste helft kregen beide ploegen enkele kleine kansjes. Bergentheim moest het vooral hebben van schoten van afstand en SEH kreeg een goede mogelijkheid maar na een mooie voorzet van Johan Farenhorst kreeg Rick van Ommen de bal niet op doel. De ruststand was dan ook 0-0.

In de tweede helft in eerste instantie hetzelfde spelbeeld maar in de 58e minuut kreeg Rob Wevers van Bergentheim uit de kluts ineens de bal in de voeten en kon zo de 0-1 binnenschieten.

Na dit doelpunt was het SEH dat de regie overnam en een aantal goede kansen creëerde. Verkeerde keuzes in de laatste fase van een aanval en een kopbal op de lat zorgden ervoor dat SEH niet kreeg wat het verdiende. De 3 punten gingen dus ietwat gelukkig mee met de bezoekers uit Bergentheim.

Volgende week is SEH vrij. Op 13 februari gaat SEH op bezoek bij VHK.