14 april - BLUE AND WHITE PARTY!

Donderdag 22 maart 2012

14 April aanstaande is het weer zover, Blue & White Party editie 2012. Dit keer met een iets andere aanpak. Zo zal SEH 1 thuis spelen tegen "de Glind" en zal er na de wedstrijd muziek verzorgt worden door Jeroen Wagenvoort & Zanger Gerben Tijssen.

Het avond programma zal om 20:00 uur starten. Deze avond zal André Hazes imitator Henri van Velzen op komen treden(o.a.. bekend van de Spikke/WHC). De verdere muzikale begeleiding ligt in de

handen van Jeroen Wagenvoort. Verder zullen er in aanloop naar deze avond en op de avond zelf loten verkocht worden. Hiermee zijn enkele leuke geldprijzen te winnen! Met de opbrengst van de loten zullen de kosten van de avond gedekt worden.

De avond is bedoeld voor leden, vrijwilligers & sponsoren.

Tot ziens op 14 april in de kantine van onze vereniging!

Met vriendelijk groet, Dimitri, Rik en Michael