Voorwedstrijd SEH - Hattem

Dinsdag 08 december 2015

Aanstaande zaterdag zal er op Sportpark de Eeuwlanden voorafgaand aan de wedstrijd SEH - Hattem een wedstrijd tussen SEH D1 en Hattem D1 afgewerkt worden. Beide ploegen spelen in de 1e klasse. SEH neemt in de 1e klasse 1 de 5e plek op de ranglijst in, terwijl Hattem in de andere 1e klasse de 9e positie bezet.

Om 14:30 zullen vervolgens SEH en Hattem de degens met elkaar kruisen. Een pikant duel, daar vorig seizoen beide ploegen elkaar drie keer tegen kwamen. Voor de winterstop eindigde het duel in Heerde in 1-1. Op de laatste speeldag dwong vervolgens Hattem in eigen huis een beslissingsduel voor het kampioenschap af door met 2-1 te winnen. In die absolute kraker was SEH uiteindelijk de sterkste, door met 2-1 te winnen en zodoende kampioen te worden.

De wedstrijd tussen SEH D1 en Hattem D1 zal gespeeld worden om 12:30.