SEH ontraadt inzet platte wagens bij kampioenschappen

Vrijdag 04 december 2015

Het is langzamerhand een gewoonte om bij een kampioenschap de kampioenen op een wagen door het dorp te rijden. Leuk maar ontzettend gevaarlijk. De vereniging heeft onderzoek gedaan naar de mogelijke gevolgen als het misgaat. De wagens zijn niet voor dit soort activiteiten verzekerd, dit betekent dat de bestuurder van de auto zelf aansprakelijk is als het misgaat. Dit is niet wenselijk.

Als vereniging hebben wij ons al eens eerder hierover uitgesproken. SEH ontraadt het gebruik van platte wagens. De vereniging accepteert op geen enkele wijze aansprakelijkheid en geeft geen toestemming voor dit soort acties. De vereniging huldigt de kampioenen gezamenlijk aan het einde van het seizoen. Spontane acties in de tussentijd vallen niet onder de verantwoordelijkheid van de vereniging.