Geslaagde trainersclinic bij SEH

Maandag 12 oktober 2015

Afgelopen vrijdag werd bij SEH een tweede clinic voor trainers gehouden door Ronald Nijland. Deze 2e trainersclinic stond in het teken van de "warming up". De warming up is niet zomaar een dingetje of omdat het moet maar is een belangrijk onderdeel van de training én natuurlijk vóór de wedstrijd. Het betekent letterlijk het lichaam opwarmen/ klaarmaken voor een volgende inspanning. Daarvoor moet het lichaam warm zijn om de bewegingen goed uit te kunnen voeren en om blessures te voorkomen. Dat geldt voor alle spelers van jong tot oud. Die avond gingen weer 12 jeugdtrainers aan het werk onder aanvoering van Ronald Nijland (fysieke trainer voetbal) om zelf diverse vormen van een goede warming up te ervaren. Wederom een goede en leerzame clinic die de trainers weer bagage meegeeft. De volgende clinic zal een herhaling zijn van de Meulensteen Techniektraining.