Voetbal Kennis Quiz 0578 op 20 november

Dinsdag 06 oktober 2015

Op vrijdag 20 november aanstaande zal in het clubhuis van SEH de tweede editie van de Voetbal Kennis Quiz 0578 gehouden worden. Het geweldige succes van de editie van vorig jaar krijgt daar mee een passend vervolg.

De organisatie en presentatie van de Voetbal Kennis Quiz 0578 zal opnieuw in handen liggen van Colin Kommer, Michiel de Gooijer en Harmen van Oene. De quiz zal bestaan uit 100 vragen van een stevig niveau. Er is ruimte voor 30 teams (van 2 tot 4 personen) en inmiddels hebben vrijwel alle deelnemers van vorig jaar hun aanwezigheid weer bevestigd en hebben enkele andere teams uit de wijde omgeving zich ingeschreven. Er zijn slechts nog enkele plekken beschikbaar. Aanmelden kan door een email te sturen richting vkq0578@outlook.com

Het clubhuis zal 20 november voor deelnemende teams vanaf 19:15 geopend zijn. De Voetbal Kennis Quiz 0578 vangt aan om 20:00.