Voetbalplaatjes actie Plus van den Hoven

Dinsdag 01 september 2015

Ook dit seizoen is er een voetbalplaatjes actie bij onze co-sponsor Plus van den Hoven. We zijn benieuwd wie als eerste zijn of haar boek vol heeft!? Zaterdag 5 september is fotograag Ernie van Beek vanaf 09:00 aanwezig op Sportpark de Eeuwlanden om foto's te maken. Alle leiders hebben inmiddels ook een e-mail ontvangen met verdere informatie.

Het makkelijkste is om per team foto's te gaan maken. Individueel is ook een mogelijkheid. We zullen er voor zorgen dat er een SEH shirt in iedere maat aanwezig is, maar het mooiste is uiteraard je eigen teamshirt. Er zal per team een lijst met namen beschikbaar komen, controleer deze goed!

Er zal ook nog een 'inhaal dag' komen v.w.b. mensen die aanstaande zaterdag niet op de foto kunnen. Deze horen jullie zo snel mogelijk!

Ook teams die deze zaterdag niet hoeven te voetballen worden vriendelijk verzocht op de foto te gaan!

Opgelet: er worden nog vrijwilligers gezocht die Ernie van Beek enkele uren zouden willen helpen met de registratie!