SEH eindigt tweede in Emst

Zondag 16 augustus 2015

SEH is op de vijfde editie van het Univé verzekeringen Hanendârptoernooi van vv Emst geeindigd op een 2e plek. Het won afgelopen zaterdag haar eigen wedstrijd met 2-0 van V&L, maar op het andere veld won EZC '84 met 3-1 van Emst, waardoor de ploeg uit Epe op doelsaldo winnaar werd.

Afgelopen dinsdag kwam SEH in Emst tegen EZC '84 niet verder dan een 1-1 gelijkspel. In die wedstrijd kwam de ploeg van trainer Goosensen een vroeg opgelopen achterstand vrij snel weer te boven dankzij een doelpunt van Hans Veldhuis, maar verzuimde het daarna om afstand te nemen van de directe tegenstander.

Afgelopen zaterdag kwam SEH binnen het kwartier op voorsprong dankzij een doelpunt van Erik Barneveld. Een half uur voor tijd tilde Guus Bregman de marge naar 2, maar verder dan dat kwamen de blauw-witten niet.

Aanstaande dinsdag, 18 augustus, neemt SEH het in de beker op tegen Elspeet. Aanvang van dat duel in Elspeet is 19:30.