Tank bij TOTAL en steun SEH

Donderdag 09 juli 2015

Total is partner van de KNVB en daardoor kan jouw tankbeurt SEH geld opleveren. Vorig seizoen hebben we in korte tijd € 714,83 bij elkaar gespaard en zijn we 17e van Nederland geworden! Spaar Clubpunten, selecteer SEH en Total doneert het equivalent van je gespaarde saldo aan SEH!

Hoe doe je dat? Heel eenvoudig:

1. Log in met je gegevens of registreer je TOTAL Clubcard via het inlogscherm op;

http://www.total.nl/TOTALClub/clubactie.html

of

http://senioren.voetbal.nl/total-clubactie 

2. Kies je favoriete club, SEH natuurlijk, (links in het menu) en dan gaat de teller lopen

Heb je nog geen TOTAL Clubcard? 

Haal deze dan gratis op bij je Total tankstation;Total Van de Put aan de Hagestraat of Total Kolthoorn aan de A50. Gebruik je Total Clubcard eerst één keer, daarna kun je je pas online registreren en SEH selecteren.

Aan het eind van het voetbalseizoen doneert Total een bedrag zo groot als het door jou gespaarde saldo aan SEH. Deze actie gaat NIET ten kostte van je eigen saldo en levert SEH een mooi extraatje op.

Kortom, een win-/winsituatie voor jezelf en voor je favoriete voetbalclub SEH!

Meer info vind je via dit youtube filmpje!