Bestuursbezetting VV SEH

Maandag 08 juni 2015

Al wat langere tijd is bekend dat de bestuursleden Barend de Ruiter (voorzitter) en Rob van der Most (Jeugdvoorzitter) hun bestuursfunctie per november aanstaande willen neerleggen. Het vertrek van deze ervaren bestuursleden slaat een enorm gat in de bestuurskracht van de vereniging. Juist in tijden van grote veranderingen die ons nog te wachten staan is hun inbreng onmisbaar.

Gelukkig hebben beide heren dat onderkend en het heugelijke nieuws is dat ze beiden nog twee jaar willen aanblijven! Rob van der Most treedt wel af als jeugdvoorzitter, maar zal in plaats daarvan andere taken, waaronder een aantal taken van de voorzitter, op zich gaan nemen. Beide heren zullen zich vooral richten op versterking van de structuur en het kader binnen de vereniging. 

Dat betekent wel dat er in november a.s. een vacature ontstaat voor het jeugdvoorzitterschap.