Geslaagde pupillen scheidsrechterscursus bij SEH

Zaterdag 06 juni 2015

Maar liefst 8 SEH jeugdspelers hebben deel genomen aan de pupillen scheidsrechterscursus van de KNVB die in de afgelopen weken gehouden werd bij SEH. Vandaag mochten zij allemaal hun wel verdiende certificaat in ontvangst nemen. 

Onder leiding van KNVB-docent Teus van Hattem werden de spelregels uitgelegd tijdens een veldverkenning. Daarnaast was er een oefenwedstrijd tussen E-pupillen van SEH geregeld. De cursisten werden gelijk voor de leeuwen geworpen en moesten allemaal een stuk van de wedstrijd fluiten en kregen daarbij feedback van de docent.

Na afloop werden de plus- en kluspunten besproken. Als afsluiting moest er nog een test gemaakt worden. Deze is door iedereen gehaald. Hierna ontvingen alle deelnemers een officieel certificaat, fluitje en een echte scheidsrechtersbadge.