Unieke voetbalwedstrijd bij SEH op 23 april

Donderdag 16 april 2015

Donderdagavond 23 april aanstaande wordt er een unieke sportieve strijd geleverd op het SEH Sportpark "De Eeuwlanden" te Heerde. De bekende (sprint)schaatsploeg “BESLIST.NL” onder leiding van plaatsgenoot Gerard van Velde met toppers als Michel en Ronald Mulder, sprintkanon Jesper Hospes, Pim Schipper, Mark Tuitert en vele anderen, heeft het befaamde tweede seniorenteam van VV SEH uitgedaagd. Deze keer zonder de gladde ijzers, maar met noppen onder de schoenen. Geen rondjes van 35 seconden, maar tweemaal 45 minuten. Verzuring tegen longinhoud ?

Onze “metalen” (winter)kampioenen flitsen ongetwijfeld over het groene kunstlaken met wellicht onze eigen Gerard van Velde als stormram in de spits? Individuele sporters tegen gerenomeerde teamsporters. Rest de vraag : welke van de twee teams beweegt zich hierbij op “glad ijs”?

Kortom: Welkom om “onze helden” te komen aanmoedigen op 23 april a.s.; aanvang 19.00 uur op Sportpark de Eeuwlanden te Heerde. Toegang gratis!