SEH koploper na overwinning op HTC

Zaterdag 11 april 2015

Het eerste elftal van SEH heeft afgelopen zaterdag de koppositie in de 4e klasse C gepakt. Doordat koploper Hattem met 1-0 verloor bij CSV’28 en SEH zelf eenvoudig met 5-1 won van hekkensluiter HTC staat SEH nu met 43 punten uit 20 wedstrijden op de eerste plaats, Hattem volgt op 1 punt. SEH begon voortvarend aan de wedstrijd tegen HTC, na 1 minuut en 33 seconden stond het al 1-0 voor SEH. Gerard Jan Hutte ontsnapte aan de defensie van HTC en aan vermeend buitenspel en mocht de 1-0 aantekenen. Slechts 5 minuten later had SEH de score al verdubbeld, Rick van Ommen kopte een corner goed binnen, 2-0. SEH ging op jacht naar meer en kreeg dat ook. Mark Zandvliet wist na 23 minuten het net te vinden en zette SEH zo op een comfortabele 3-0 voorsprong. Dit was ook de ruststand. Na de rust kwam SEH niet echt meer in de problemen. Via een heerlijk schot van Rick van Ommen kwam SEH op 4-0, de bal stuiterde iets op voordat hij de bal strak achter de doelman van HTC schoot. Een moment van onachtzaamheid zorgde ervoor dat HTC kon terugkomen tot 4-1 maar SEH bracht kort daarna via Guus Bregman de marge weer naar 4 doelpunten, 5-1. Een ruime overwinning voor SEH dat door de nederlaag van Hattem met nog 4 wedstrijden voor de boeg de koppositie gepakt heeft. Volgende week speelt SEH een uitwedstrijd in en tegen Zalk, aanvang 14.30 uur.