SEH 2 pakt periodetitel

Zondag 15 maart 2015

Het tweede elftal van SEH heeft afgelopen zaterdag een eerste prijs van het seizoen weten binnen te slepen. In Berkum won de ploeg van William Bijsterbosch met 1-4 van Berkum 3, waardoor de ploeg op doelsaldo winnaar werd in de tweede periode.

SEH wist dat het met twee doelpunten verschil moest winnen om zich tot periodekampioen te mogen kronen. Het begin was echter voor Berkum, dat al vrij vlot een 1-0 voorsprong nam. Vervolgens schroefde SEH het tempo dusdanig op dat al voor rust de marge bereikt was waar het naar op zoek was: 1-3.

In de tweede helft maakte Herbert de Graaf aan alle onzekerheid een einde door de verlossende 1-4 tegen de touwen te schieten. Hierdoor neemt SEH de tweede periode over van Be Quick '28, dat de eerste periode al won. OWIOS eindigde op doelsaldo als derde in de periode.