Uitoverwinning voor SEH tegen VSW

Zaterdag 28 februari 2015

Het eerste elftal van SEH heeft de uitwedstrijd met VSW gewonnen. In Windesheim werd het 1-3 in het voordeel voor SEH. In een matige eerste helft waar SEH wel de bovenliggende partij was werd er vooral in de eindfase slordig met de bal omgegaan, veel balverlies was het gevolg. Vlak voor het eind van de eerste helft kwam ineens de 1-0 op het scorebord te staan. Nadat keeper Richard Tijssen een gele kaart gezien had na het neerhalen van een van de aanvallers van VSW, volgde er een vrije trap voor VSW. De vrije trap werd knap in de verre hoek geschoten, 1-0.

 

In de tweede helft zagen we een ander SEH. De blauwwitten gingen nadrukkelijk op jacht naar de gelijkmaker en deze kwam er ook. Richard van de Streek was de doelpuntenmaker, met een hoge bal verraste hij de doelman van VSW, 1-1. SEH rook dat er meer inzat en bleef doorgaan met aanvallen. Na een voorzet van de zijkant ging er in de defensie van VSW het een en ander fout, stapte van de Streek slim over de bal en kon Rick van Ommen, koud een paar minuten in het veld, de 1-2 van dichtbij aantekenen. Het ging allemaal een stuk makkelijker in de tweede helft aan de kant van SEH en na 72 minuten vergrootte SEH de voorsprong zelfs naar 1-3, Richard van de Streek zette knap zijn tweede van de middag op het scorebord. SEH verdiende in het vervolg nog een strafschop nadat Mark Zandvliet werd neergehaald in het zestienmetergebied maar de scheidsrechter gaf een vrije trap op de rand van het strafschopgebied. Het had geen invloed op de eindstand meer. SEH boekte een nette overwinning bij een ploeg die dit seizoen nog maar 1 keer eerder had verloren in eigen huis, daarnaast zag het concurrenten Reaal Dronten en Swift’64 verliezen. Hierdoor ziet SEH zich terug op de 2e plek in de ranglijst. Volgende week wacht er een nieuwe uitwedstrijd voor SEH, het gaat dan op bezoek bij Wijthmen.